منو

 

عضویت طلائی در آکادمیک پروژه

 

ارتقای عضویت از عادی به عضویت طلایی در سایت آکادمیک پروژه به دو صورت زیر امکان پذیر است:

روش اول) با پرداخت آنلاین هزینه عضویت طلائی به طور آنی اکانت شما به عضویت طلائی ارتقاء خواهد یافت. نحوه ارتقاء عضویت در این روش به صورت زیر است:
الف) ابتدا از قسمت منوی کاربری (واقع در زیر منوی اصلی سمت راست صفحه) عضو شوید و یا اگر قبلا عضو هستید وارد پنل کاربری خود شوید.
ب) سپس با کلیک بر روی گزینه "پروفایل" پس از ثبت نام (و یا ورود به اکانت خود) به شکل زیر اقدام و عضویت طلائی آکادمیک پروژه را دریافت نمایید.

همچنین اگر عضو عادی هستید و از قبل با اکانت خود وارد سایت شده اید از هر قسمت سایت میتوانید با کلیک بر روی "نام کاربری خود" که در قسمت منوی کاربری (به شکل زیر) نمایش داده می شود وارد صفحه ی پروفایل خود شده و از همانجا اقدام به خرید عضویت یکساله طلائی سایت آکادمیک پروژه نمایید.

 

روش دوم) با ارسال جزوات درسی، ترجمه مقالات علمی، گزارش کار آموزی، پایان نامه و در کل هر تحقیق، پروژه، جزوه و هر مطلب مفیدی که:
الف) قبلا در هیچ وبسایت دیگری آورده نشده باشد و نتیجه کار تحقیق و پژوهش خود شما باشد،
ب) برای دیگر افراد در رشته ی تحصیلی شما مفید و ارزشمند تشخیص داده شود،

را از طریق آپلودر زیر آپلود نموده  و یا به آدرس ایمیل AcademicProjects.ir@gmail.com ارسال کنید. سپس با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و منتظر پاسخ و یا ارتقای عضویت خود بمانید.   

 

سوال: عضویت طلایی چه مزایایی دارد؟

اعضای طلایی آکادمیک پروژه تا پایان مدت عضویت طلایی خود از تخفیفات قابل ملاحظه برای کلیه پروژه های موجود در رشته ی خود بهره مند میشوند. همچنین بسیاری از مطالب فقط برای اعضای طلائی در دسترس میباشند که این خدمات و مطالب برای این اعضا رایگان میباشند.