منو

 

درباره ما

 

مرجع پروژه های دانشجویی «آکادمیک پروژه» با ارائه مجموعه ای از خدمات کمک آموزشی، علمی و پژوهشی به دنبال برطرف نمودن خلاءهای آموزشی است که پژوهشگران و دانشجویان کشورمان با آنها مواجه هستند. از جمله این مشکلات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1) عدم دسترسی دانشجویان به منابع و کتابخانه های به روز در دانشگاه ها،
2) زمان کم تشکیل کلاسها در مقایسه با حجم مطالب درسی ارائه شده برای ارائه مثال های عملی در کلاس درس،
3) تاریخ گذشته بودن بسیاری از منابع تدریس در کلاسهای درس است.
4) و...
که وجود چنین مشکلاتی باعث شده تا حدود نسبتا زیادی دانشجویان در انجام پروژه های دانشجویی علمی و عملی و همچنین جذب در بازار کار درمانده شوند! با وجود چنین خلاءهایی نیاز به منابع کمک آموزشی و همچنین گردآوری پروژه ها و پژوهش های دیگر دانشجویان و پژوهشگران کشور به صورت یکجا و در قالب یک بانک اطلاعاتی کامل و طبقه بندی شده جهت مطالعه ی دیگر دانشجویان احساس شد.

خدمت اصلی "آکادمیک پروژه" گردآوری و طبقه بندی و ارائه پروژه های رشته های مختلف دانشگاهی است بدین جهت که پروژه های این مجموعه به عنوان یک منبع و یک نمونه عملی، مطالعه شده و به تکمیل فرآیند یادگیری و تطبیق آموخته ها با پروژه های واقعی مورد استفاده قرار گیرند. مسئولیت هر گونه سوءاستفاده و استفاده نادرست از مطالب این سایت بر عهده گیرنده مطلب میباشد و آکادمیک پروژه هیچگونه مسئولیتی در قبال چگونگی استفاده از مطالب سایت ندارد.

همچنین ارائه جزوات، مطالب کمک آموزشی، تحقیق های دانشجویی، نمونه سوالات و ... از دیگر خدمات آکادمیک پروژه میباشد.

تلاش ما بر این بوده که با گردآوری و ارائه ی یک بانک اطلاعاتی به روز، کامل و طبقه بندی شده به تفکیک هر رشته و مبحث آکادمیک، به عنوان یک منبع پژوهشی و کمک آموزشی (در کنار دیگر منابع آموزشی) به دانشجویان و پژوهشگران کشورمان یاری رسانده و تا حد توان شما را از دیگر منابع پژوهشی و کمک آموزشی بی نیاز سازیم.

سایت آکادمیک پروژه از زمان شروع فعالیت خود یک پروژه شخصی بوده و به هیچ نهاد و سازمانی وابسته نبوده و با هزینه های شخصی راه اندازی شده و اداره میگردد. لذا هزینه های دریافتی فقط به جهت تداوم فعالیت های سایت و بهبود و توسعه مطالب آن میباشد.

آکادمیک پروژه همیشه در حال بروز رسانی میباشد. از طریق همین صفحه پیگیر جدیدترین محصولات و پروژه های دانشجویی در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاهی باشید.

اگر به دنبال پروژه، پایان نامه ، کار آموزی ، گزارش کار ، نمونه سوالات ، تحقیق و ... خاصی هستید عنوان آن را در کادر جستجوی بالای منوی اصلی وارد نمائید چنانچه به نتایج مورد نظر خود دست نیافتید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت فرمایید.

با سپاس از اینکه وقت ارزشمند خود را در اختیار ما گذاشتید؛

آکادمیک پروژه