منو

 

نحوه خرید از روش واریز وجه به حساب

 

در مرحله آخر خرید محصول یعنی مرحله ی تایید پیش فاکتور و انتخاب نحوه پرداخت دو انتخاب داریم:
که گزینه اول روش پرداخت آنلاین با کارتهای عضو شبکه شتاب است. که در اینجا آموزش داده شده است.
و دومین گزینه "پرداخت از طریق ثبت سند بانکی واریز فاکتور" میباشد که در اینجا به توضیح شیوه پرداخت به این روش میپردازیم:
در این روش از طریق افزایش اعتبار حساب کاربری خود میتوانید اقدام به خرید نمایید. یعنی ابتدا محصولات خود را به سبد خرید اضافه و فاکتور خود را دریافت و بعد از پرداخت مبلغ فاکتور خود از طریق مراجعه به بانک و یا کارت به کارت لینک های دانلود را دریافت نمایید.

پس از انتخاب گزینه مشخص شده در شکل بالا مبلغ فاکتور خود را به یکی حسابهای زیر واریز نموده (از طریق مراجعه حضوری به بانک و یا کارت به کارت)، سپس شماره سند بانک را به همراه شماره فاکتور خود (که در بالای صفحه ای که که بعد از انتخاب گزینه "پرداخت از طریق ثبت سند بانکی" نمایش داده میشود و به شکل تصویر زیر است) را به پشتیبانی سایت ارسال کنید.

توجه: از طریق همین شماره فاکتور قادر به بازیابی مشخصات اکانت و تمامی محصولات موجود در فاکتور شما هستیم و نیازی به ارسال اسم تمامی محصولات فاکتور نیست.


مثال) به عنوان مثال برای فاکتور فوق پس از پرداخت مبلغ فاکتور پیام زیر را به پشتیبانی ارسال کنید: فاکتور شماره 24 به مبلغ 5000 تومان و به شماره سريال ۳۹۳۳۴۵ بانک ملت پرداخت شد.

در اولین فرصت بعد از تایید فاکتور پرداخت توسط پشتیبان سایت، لینک (لینکهای) دانلود در قسمت پیگیری خرید (زیر منوی کاربران) اکانت شما در سایت قرار میگیرد. همچنین در صورت صحیح بودن ایمیل (شماره موبایل) وارد شده در زمان ثبت نام علاوه بر نمایش لینک دانلود در قسمت پیگیری خرید، یک ایمیل(پیامک) حاوی لینک دانلود مطالب خواسته شده، به آدرس پست الکترونیکی(شماره موبایلی) که در زمان ثبت نام وارد نموده اید نیز ارسال خواهد شد.

شماره حساب ها:

شماره حساب بانک ملت: 4859280553 بنام محمد سخاوتی

شماره حساب بانک ملی: 0333725891007 بنام محمد سخاوتی

شماره کارت ها:

شماره کارت بانک ملت: 6104337984051325 بنام محمد سخاوتی

شماره کارت بانک ملی: 6037991171452695 بنام محمد سخاوتی

 

آدرس ایمیل: AcademicProjects.ir@gmail.com

شماره ی ارسال پیامک: 09216817552